KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13846094
nr 1384 6094
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Blandteknik, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Akryl, komposition. Signerad. Motivet: 25x31, yttermått inklusive ram: 35x41 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:13:35
10/3 21:17:16
500 kr
14/3 17:51:54
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér